неділя, 27 серпня 2023 р.

 Надолужити прогалини з біології


Перед початком навчального року педагоги переймаються освітніми втратами учнів. Освітні втрати — це будь-яка втрата знань, умінь, навичок і уповільнення чи переривання процесу освіти через великі прогалини або паузи в навчанні дітей. Які цифрові інструменти можуть використати вчителі біології? Які з них є зручними та ефективними? Автор підручників з біології та природничих наук, тренер НУШ та телеведучий Максим Рудич зібрав найдієвіші цифрові помічники для подолання освітніх втрат.

Найдієвіші цифрові інструменти для подолання освітніх втрат із біології

«Всеукраїнська школа онлайн»

Платформа призначена для дистанційного та змішаного навчання й методичної підтримки вчительства. Нині платформа містить понад тисячу відеоуроків, тестів і матеріалів для самостійної роботи дітей, конспектів уроків з основних предметів для 5–11-х класів, серед яких є біологія для 6–9 класів і біологія та екологія для 10–11 класів. Всі освітні матеріали з біології відповідають чинній навчальній програмі. Учителям природничої освітньої галузі варто створити на платформі «Кабінет вчителя»: в ньому можна створити віртуальні класи для своїх учнів, відстежувати їх освітню траєкторію з біології та надавати зворотний зв’язок, користуючись якісними освітніми матеріалами та інструментами.

Учні можуть завантажити мобільний застосунок ВШО, який є повноцінним інструментом для зручного навчання з мобільних пристроїв. У ньому також є доступ до всіх курсів і матеріалів на платформі.

Світова платформа «Labster»

Матеріально-технічна база кабінетів біології може мати різноманітне обладнання та інструменти для вивчення біологічних процесів, дослідження та аналізу біологічних об’єктів. Однак не всі заклади освіти нині мають модернізовану матеріально-технічну базу. В такому разі на допомогу вчителям біології допоможе інноваційна цифрова платформа Labster. Вона має чимале розроблення віртуальних навчальних симуляторів досліджень із біології, завдяки яким успішно навчаються учні в 70 країнах світу. Це інтерактивне навчальне середовище дозволяє практикувати лабораторні навички та візуалізувати теорію.

https://osvitoria.media/experience/nazdognaty-progalyny-tsyfrovi-instrumenty-dlya-vchyteliv-biologiyi/

Немає коментарів:

Дописати коментар