понеділок, 5 грудня 2022 р.

 

Немає світла, а ми навчаємось: 20 крутих експериментів для учнів

Наукові експерименти вдома чи навіть у супермаркеті? Так, якщо школи зачинені через відсутність елетропостачання чи повітряну тривогу, а є снага навчатися нового, та ще й застосовувати при цьому теоретичні знання на практиці. Креативно зацікавлює дітей наукою вчитель Максим Рудич.

— Півдоби чи добу немає світла. Критична ситуація для дорослих, а для підлітків, особливо молодших, — взагалі кінець світу! Гаджети та девайси на межі розрядження, інтернету немає, уроків онлайн точно не буде, — моделює ситуацію вчитель біології й телеведучий Максим Рудич. — Ось тут постає питання: «Куди себе подіти… з користю?» Добре, коли поруч є футбольний майданчик і там можна побешкетувати, а якщо ні? Як тут не знудьгуватися?

Будь ласка, порадьте дітям завести «Щоденник природничих досліджень». Він стане надійним ключем у відкритті незвіданих об’єктів та явищ природи. Підготуйте кольорові олівці, маркери, фломастери, всілякі улюблені дрібнички для власних візуалізованих скрайбінгів. Заваріть смачний чайок, каву чи какао і знайдіть час для експериментів і моделювання.

ТОП-20 експериментів від сучасного вчителя біології


Немає коментарів:

Дописати коментар